پروژه سامانه گزارشگیری کوروش برند سنتر کیش

در این پروژه که با همکاری سامان داده پرداز سپند انجام گرفت سامانه ای طراsحی گردید تا اطلاعات فروش فروشگاههای مختلف کوروش برند سنتر کیش که هرکدام نرم افزار فروش متفاوتی نسبت به بقیه داشت به صورت مدوام جمع آوری گردد. این اطلاعات در قالب سیستمی تحت وب برای کارفرما قابل مدیریت و گزارشگیری می باشد.


سامانه جامع گزارشات فروش رستوران های اراضی عباس آباد تهران

این سامانه به سفارش سازمان نوسازی اراضی عباس آباد و تحت نظارت سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران انجام گردید. در این سامانه کارفرما قادر به مدیریت رستورانهای مجموعه های خود می باشد.

راهکار نوبت دهی چند صفی

این محصول مناسب مکانهایی هست که صف بوجود می آید و برای بهینه سازی آن بکار می رود. بدین صورت که چند صف با ظرفیت های مختلف تولید می شود و افراد بر اساس تعداد نفر صف خود را انتخاب می کنند و در این حالت هر کس وارد صف خود می شود. یکی از مهمترین مکان های پرکاربرد برای این محصول رستوران ها می باشند. بدین صورت که بر اساس ظرفیت میزها صف بوجود می آید و بدین صورت مدیر می تواند افراد را با بهینه ترین ظرفت مدیریت نماید.

اپلیکیشن رازهای موفقیت دکتر حلت

اپلیکیشن رازهای موفقیت دکتر حلت در قالب سیستم ارزش افزوده موبایل (وس) برای همراه اول تولید گردید. این اپلیکیشن های متنهای انگیزشی، پادکستهای صوتی و ویدئوهای دکتر اجمد حلت را بدست مخاطب می رساند. این اپلیکیشن دارای سرور مخصوص جهت استریم ویدئو و صوت، و همچنین دارای داشبورد مدیریتی تحت وب به منظور بارگزاری محتوی و مدیریت می باشد.

سامانه تولید محتوی

پلتفرم تولید محتوی برای وبسایت CafeMajazi.ir طراحی گردید. اپراتور قادر است با استفاده از این سامانه محتوی تولیدی خود را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهد.

اپلیکیشن های موبایل و واقعیت افزوده (AR)